Відбувся благодійний турнір з футболу на підтримку Збройних Сил України

Дата: 19.07.2022 14:50

Усі сили українців зараз спрямовані на те, щоб протидіяти повномасштабному вторгненню росії в Україні.

17 липня у смт.Теофіполь відбувся благодійний футбольний турнір на підтримку Збройних Сил України серед юнаків 2010 р.н. і молодші.

У турнірі взяло участь сім команд: Теофіпольська ДЮСШ, Ізяславська ДЮСШ, Хмельницька ДЮСШ № 3, ФК "Юніор" м.Почаїв, ФК "Starbov" м.Хмельницький, ФК "Чемпіон" м.Ланівці, ФК "Поділля" м.Хмельницький.

У напруженому фінальному матчі переможцем спортивних перегонів стала команда Хмельницької ДЮСШ № 3, друге місце здобули футболісти Ізяславської ДЮСШ, а третє – господарі поля, команда Теофіпольської ДЮСШ.

Кращим гравцем турніру визнано вихованця Ізяславської ДЮСШ Домбровського Антона.

Фото без описуКоманд змагань нагородили кубками, грамотами та медалями.

Однак, основною метою змагань, була не перемога  команд, а власне підтримка Збройних сил України. Усі виручені кошти будуть спрямовані на допомогу нашим захисникам.

Віримо в Збройні Сили України! Віримо в нашу Перемогу! Слава Україні!

За матеріалами Ізяславської ДЮСШ