Краплинку щастя подарували дітворі

Дата: 18.07.2022 15:41

У цей нерадісний і тривожний час для України наші діти як ніколи потребують позитивних емоцій. Це дає можливість їм хоч на якусь мить забути про війну.

Саме тому минулого тижня в селі Ріпки відбувся розважальний патріотичний захід під назвою «День гарного настрою» для місцевих дітей та дітей внутрішньо переміщених осіб.

Організували свято для юного покоління із розвагами волонтери Шепетівщини.

Розважальна програма — це шість годин суцільного позитиву. Участь у цьому заході взяли дітвора із села Ріпки та із сусідніх сіл. Тут і спортивні змагання, і тематичні майстер-класи, й інтелектуальні ігри, тощо. Різноманітні локації вабили своїми цікавинками. Діти обирали собі забави до душі.

Фото без описуНе менш цікавою була для дітвори і руханка. Вони активно включалися у процес.

По завершенню заходу усі присутні учасники виконали пісню «Молитва за Україну» та переселенці отримали пакунки із продуктовими наборами.

Маленьке літнє свято неабияк поліпшило настрій відвідувачам та самим волонтерам. Передаємо естафету посмішок і вам  ВІДЕО