ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Палац Сангушків» Ізяславської міської ради

Дата: 13.07.2022 17:01

Фото без опису Ізяславська міська рада оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Палац Сангушків» Ізяславської міської ради.

1. Строк приймання документів на участь у конкурсі

Документи на участь у конкурсі приймаються упродовж 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу (з 14.07.2022 року по 12.08.2022 року включно).

2. Початок формування конкурсної комісії

Ізяславська міська рада розпочинає формування конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Палац Сангушків» Ізяславської міської ради з 14 липня 2022 року.

До 02 серпня 2022 року приймаються пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів для включення до складу конкурсної комісії.

Контакти уповноваженої особи з питань прийому пропозицій: Літвінчук Ірина Василівна,  тел.(03852) 4-24-96, електронна пошта: iz.mr@ukr.net

3. Умови проведення конкурсу

Конкурсний добір проводиться публічно.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проєкти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Орган управління забезпечує відео- та аудіофіксацію всіх засідань конкурсної комісії та розміщує матеріали засідань конкурсної комісії на своєму офіційному вебсайті.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, адресу місця проживання, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

–  копію документа, що посвідчує особу;

– копію документа про вищу освіту;

– два рекомендаційні листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми;

Особа може надавати інші документи, які, на її думку, підтверджують її  професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи подаються на поштову (вул.Грушевського, 5, м.Ізяслав, Хмельницька обл., 30300) та електронну (iz.mr@ukr.net) адреси Ізяславської міської ради; номер контактного телефону (03852) 4-24-96, відповідальна особа Літвінчук Ірина Василівна.

4. Строки проведення конкурсу

Конкурсний добір починається 14 липня 2022 року та закінчується не пізніше  26 вересня 2022 року.

5. Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі

Кваліфікаційні вимоги:

– вища освіта;

– стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

– здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки;

– володіння державною мовою.

Не може бути призначена на посаду директора комунального закладу особа, яка:

– за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

– має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління закладом культури.

Доведення наявності або відсутності викладених вище обставин покладається безпосередньо на кандидата.

Про дату, час та місце проведення першого засідання конкурсної комісії Ізяславська міська рада інформує претендентів додатково, не пізніше 10 календарних днів до проведення засідання комісії.

Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансова звітність за попередній бюджетний період закладу культури Ізяславської міської ради додається