A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ізяславська міська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Ізяславщина у числі переможців обласного огляду-конкурсу аматорських вокальних ансамблів «Наш Подільський, пісенний краю»

Дата: 07.07.2022 10:02
Кількість переглядів: 195

З метою розвитку аматорського вокально-хорового мистецтва, сприянню підйому творчої активності та підвищення рівня виконавської майстерності, Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва один раз у два роки проводить огляд-конкурс аматорських вокальних колективів «Наш Подільський, пісенний краю».

Цьогоріч в огляді-конкурсі взяло участь понад 60 учасників, які змагались за трьома номінаціями: народна, естрадна та академічна манери виконання.

Оцінку виступів колективів здійснювало журі, до складу якого увійшли: Катерина Дробіт – диригент хору Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля»;

Наталія Бородавко –  завідувач циклової комісії «Хорове диригування», лауреат премії ім. В.І.Заремби, викладач вищої педагогічної категорії, керівник хору «Молодість» студентів відділу «Хорове диригування»;

Світлана Цимбалюк – викладач вокального відділення (народний спів) Хмельницького музичного коледжу ім. В.Заремби, головний спеціаліст Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації, а також методисти відділу народної творчості та нематеріальної культурної спадщини Надія Кулікова та Крістіна Кирильчук.

Серед талановитих конкурсантів – Народний аматорський фольклорний ансамбль села Ріпки, які гідно представили нашу Ізяславську громаду на конкурсі, показавши свій професійний рівень. Вітаємо із перемогою!

 

«Академічна манера виконання»

Назва колективу

Місце

1

Народний жіночий вокальний ансамбль «Пастораль»

Кам’янець-Подільської міської дитячої хорової школи

І

2

Народно аматорська вокальна група «Барви Поділля»

КЗ Солобковецька ДМШ, Хмельницький район, Солобковецька ТГ, село Солобківці

І

3

Вокальний ансамбль викладачів «Елегія»

Школа мистецтв Красилівської міської ради                                         

І

4

Народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Елегія»

Полонська дитячої музичної школи

ІІ

5

Ансамбль «Гармонія»

Пасічнянської дитячої мистецької школи ім. Петра Німця»

ІІ

6

Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Чарівниця»

Теофіпольського центру культури і дозвілля

ІІ

7

Народний аматорський вокально-інструментальний колектив «Барви»

Центру національного виховання учнівської молоді

ІІІ

9

Народний вокальний жіночий колектив «Подолянки»                          

Гуменецького сільського будинку культури

ІІІ

9

Народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «СОНАТА»

Чемеровецького Центру культури, дозвілля і мистецтв

ІІІ

10

Вокальнии? квартет «Ліра»

Черввоноцвітського сільського клубу

ІІІ

11

Народний аматорський вокальний ансамбль «Гармонія»

Будинку культури Полонської МР ТГ

ІІІ

  

«Народна манера виконання»

 №

Назва колективу

Місце

1

Народна концертно-волонтерська бригада «Граймо»

КЗ «Центрального будинку культури» Віньковецької селищної ради

І

2

Народний аматорський ансамбль української пісні «Оберіг»

КЗ «Центрального будинку культури» Віньковецької селищної ради

І

3

Мішана вокальна група

Центру культури і дозвілля «Гармонія» ім.М.Чепелюка Волочиської міської ради

І

4

Народний аматорський фольклорний ансамбль села Ріпки

Будинок культури с. Ріпки Ріпківського старостинського округу Ізяславської ТГ                             

ІІ

5

Народний театр пісні «Любов плюс…»

Приворотського сільського Будинку культури

ІІ

6

Народний ансамбль пісні і танцю «Случ»

Центру культури і дозвілля «Перлина» Красилівської міської ради

ІІ

7

Вокальне тріо «Струни серця»

Судилківського  сільського будинку культури Судилківської сільської ради

ІІ

8

Народний аматорський мішаний вокальний ансамбль «СВЯТО»

Чемеровецького Центру культури, дозвілля і мистецтв

ІІ

9

Народний аматорський вокальний чоловічий ансамбль «ЯСЕНИ»

Чемеровецького Центру культури, дозвілля і мистец

ІІ

10

Вокальний ансамбль «Гармонія» народного аматорського хору  ветеранів  «Надвечір’я»

Хмельницького міського будинку культури

ІІ

11

Вокальний колектив «Горлиця»

Центр культури та дозвілля Вовковинецької селищної ради

ІІІ

12

Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Калина»

Ленковецької сільської ради

ІІІ

13

Народний аматорський ансамбль пісні «Горлиця»

КЗ «Палац культури міста Нетішина»

ІІІ

14

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Красоля»

Будинку культури Полонської МР ТГ

ІІІ

15

Вокальний ансамбль «Гомін»

Судилківського  сільського будинку культури Судилківської сільської ради

ІІІ

16

Вокальний ансамбль «Давидківчани» народного аматорського хору «Давидківчани»

Хмельницького міського будинку культури

ІІІ

17

Вокальна група Берездівського СБК

Центру культури, дозвілля, спорту та туризму Берездівської сільської ради

За участь

18

Вокальний аматорський ансамбль «Веснянка»

КЗ «Центрального будинку культури» Віньковецької селищної ради

За участь

19

Народний аматорський ансамбль української музики «Яблуневий цвіт» Осламівського старостинського округу

КЗ «Центрального будинку культури» Віньковецької селищної ради

За участь

20

Народно-аматорська вокальна група «Любава»

Глушковецький сільський будинок культури

За участь

21

Народний аматорський вокальний колекти  «БУЖАНКА»

Головчинецький сільський клуб, Меджибізька ТГ,

За участь

22

Народний фольклорно-етнографічний колектив «Трудівниця»

Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Староушицької селищної ради

За участь

23

Вокальний колектив «Чоловіче щастя»

Віддуілу світи, культури, туризму, молоді та спорту Староушицької селищної ради

За участь

24

Вокальний ансамбль «Берегиня»

Сільського будинку культури с. Грим’ячка (грим’яцького старостинського округу)

За участь

25

Жіноча вокальна група «ВЕСЕЛКА»

Погорілецького сільского клубу Шепетівського району

За участь

25

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня»

Будинку культури села Бражинці Полонської

За участь

26

Вокальний ансамбль викладачів «Камертон душі»

Мистецької школи «Городоцька дитяча музична школа»

За участь

26

Народний аматорський вокальний ансамбль «Случ»

Клубу села Любомирка Шепетівського району

За участь

27

Народний вокальний аматорський ансамбль «Джерело»

Будинку культури с.Новоселиця Полонської ОТГ  Шепетівського району

За участь

28

Вокальний аматорський гурт «Мацков’янки»

Центру культри і дозвілля с. Мацьківці адреса: Хмельницький ОТГ

За участь

29

Жіноча вокальна група « Горлиця»

 села Кременчуки Антонінської ТГ

За участь

30

Вокальна група «Калинонька»

Комунального закладу «Центру культури і дозвілля смт Ярмолинці»

За участь

31

Вокальна група «Сутковецькі молодички»

Комунального закладу «Центру культури і дозвілля смт Ярмолинці»

За участь

32

Самодіяльний жіночий вокальний ансамбль «Злагода»

Більський сільський Будинок культури,  Чемеровецької ТГ   

За участь

33

Народний аматорський вокальний ансамбль«Мальви» с.Жердя

Чемеровецького ЦКДМ

За участь

34

Жіночий вокальний ансамбль «ЛЮБИСТОК»

Зарічанського Будинку культури Чемеровецької ТГ

За участь

35

Жіночий ансамбль «Юрківчанка»

Юрковецького сільского будинку культури

За участь

38

Народний аматорський вокальний ансамбль «Колорит»

Шепетівського міського будинку культури

За участь

39

Народний вокальний колектив «Кудрявчик»

Комунального закладу «Центр культури і дозвілля» смт Ярмолинці

За участь

40

Вокальний ансамбль КМЦ «Ветеран»

Культурно-мистецького центру «Ветеран»

За участь

41

Вокальна група «Мальви»

Комунального закладу «Центр культури і дозвілля» смт Ярмолинці

За участь

42

Народний аматорський вокальний гурт «Краяни»

 Орининського Будинку культури

За участь

 

«Естрадна манера виконання»

 

Назва колективу

Місце

1

Жіночий естрадний ансамбль «Мережка»

Центру культури і мистецтв «Розмай»

І

2

Народний аматорський вокальний ансамбль «Співограй»

Будинку культури Полонської МР ТГ

ІІ

3

Вокальна група викладачів Art Sound

Хмельницької школи мистецтв

ІІ

4

Тріо «ПЕРЕВЕСЛО»

Центру культури і дозвілля Білогірської селищної ради

ІІІ

5

Народний аматорський ансамбль естрадної пісні  «Зорепад»

Чемеровецького Центру культури дозвілля  та мистецтва, Чемеровецької ТГ, Кам’янець – Подільського р-ну

ІІІ

6

Народний аматорський ансамбль-студія естрадної  сучасної пісні «Синевір»

КЗ «Палац культури міста Нетішина»

ІІІ

7

Народний аматорський вокальний ансамбль «Заграва»

Будинку культури Полонської МР ТГ

ІІІ

8

Тріо «Яра» (YARA)

Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка»

ІІІ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь