Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – «Детального плану території в с.Михля Шепетівського району Хмельницької області»

Дата: 04.07.2022 16:56

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» Ізяславська міська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – детального плану території в с.Михля.

Підстава для розроблення: рішення 22 сесії Ізяславської міської ради 8 скликання від 30.06.2022 року №8 «Про розроблення детального плану території в с.Михля».

Замовник: Ізяславська міська рада Шепетівського району Хмельницької області.

Мета проєкту: розроблення детального плану території в с.Михля для зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для будівництва і обслуговування індивідуального житлового (садибного) будинку та господарських споруд у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі відповідно до вимог чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населеного пункту.