Засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 18.05.2022 р.

Дата: 18.05.2022 16:40

Рішення

виконавчого комітету Ізяславської міської ради

від 18.05.2022 р.

1. Про розгляд звіту про виконання бюджету Ізяславської міської ради за 1 квартал 2022 року.

2. Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Ізяславської територіальної громади на період 2022-2025 років.

3. Про затвердження Програми забезпечення лікування хворих на орфанні захворювання на 2022-2024 роки.

4. Про внесення змін до бюджету Ізяславської міської ради на 2022 рік.

5. Про внесення змін до програми «Територіальна оборона на 2022 рік».

6. Про погодження внесення змін до організаційної структури та штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня».

7. Про розгляд звіту начальника комунального підприємства «Ізяславське міське бюро технічної інвентаризації» Ізяславської міської ради про виконання фінансового плану за 1 квартал 2022 року.

8. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг сектору містобудування та архітектури Ізяславської міської ради.

9. Про внесення змін до рішення виконкому від 01 жовтня 2021 р. № 135 «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування».

10. Про надання статусу дитини-сироти.

11. Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо розв’язання спору про позбавлення батьківських прав.

12. Про подання органу опіки та піклування.

13. Про створення сезонного рятувального посту.

14. Про надання дозволу на тимчасове користування (на умовах оренди) елементом благоустрою для розміщення дитячих атракціонів.

15. Про розгляд справи про адміністративне правопорушення.

16. Про надання допомоги на поховання.