Привітання Ізяславського міського голови з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2022 16:23

Шановні працівники поліції, дорогі ветерани органів внутрішніх справ!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Обираючи професію поліцейського, ви пов’язуєте своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Успіхів на цій стежині можна досягнути лише завдяки повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до служби.

Після вторгнення росії в Україну у вас з’явились завдання, яких не було раніше і які потрібно добросовісно виконувати: це боротьба з мародерами, додалась діяльність на предмет виявлення і недопущення дій ворога, допомога військовим, гуманітарний напрямок…

Я глибоко переконаний, що ваша відданість справі, професійні знання та вміння будуть надійними оберегами життя, добробуту та безпеки наших громадян.

У день професійного свята хочу висловити кожному поліцейському громади, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя, вдячність за сумлінне виконання щоденних завдань по попередженню правопорушень, вчасне реагування на прояви незаконних дій зловмисників. Працюйте з честю і гідністю, залишайтесь відданими справі та службовому обов’язку.

Сердечно бажаю Вам успіхів у професійній діяльності, нових досягнень і звершень в ім’я миру і процвітання Ізяславської міської територіальної  громади та України.

Особливі вітання також всім ветеранам органів внутрішніх справ, які передали свій досвід та професіоналізм молодому поколінню.

У цей складний час, коли ми діємо в єдиному руслі – ми справжні і непереможні і здатні відтворити таку державу, яку нікому не захочеться покидати.

З найкращими побажаннями

міський голова                                                                                                                               Сергій Шлегель