Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 30.06.2022 15:48

29 червня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради, яке провів міський голова Сергій Шлегель.

Члени виконкому опрацювали проекти рішень, які стосувались сфери житлово-комунальної власності, місцевого бюджету, соціального характеру  та ряду інших важливих питань.

Спершу члени виконавчого комітету міської ради розглянули бюджетний блок питань, а саме: внесення змін до бюджету Ізяславської міської ради на 2022 рік; погодження відпускних цін на продукцію КП «Сошне».

З метою підтримки Збройних сил України в умовах воєнного стану, відповідно до Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів шляхом придбання цінних паперів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 року № 544 (із змінами), прийнято рішення внести на розгляд сесії міської ради пропозицію про надання права фінансовому управлінню Ізяславської міської ради в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів бюджету шляхом придбання державних цінних паперів (військових облігацій) з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

Крім того виконавчий комітет погодив штатний розпис комунального підприємства «Житлокомунсервіс» Ізяславської міської ради з 01 липня 2022 року; утворив адміністративну комісію при виконавчому комітеті Ізяславської міської ради в кількості 10 (десяти) осіб.

Окрему увагу було приділено питанням: переоформлення облікової справи; виключення квартири з числа службових; постановки на квартирний облік; присвоєння адреси; подання органу опіки та піклування.

З метою вирішення питання дозвілля дітей за рішенням виконавчого комітету надано дозвіл фізичній особі-підприємцю на тимчасове користування на умовах оренди елементом благоустрою для розміщення дитячих атракціонів на території зеленої зони навпроти КЗ «Ізяславський будинок культури».

На завершення присутніми учасниками засідання обговорено та прийнято рішення стосовно надання допомоги двом особам на поховання їхніх рідних.