Матері загиблого бійця вручили посмертну нагороду сина

Дата: 28.06.2022 16:01

Біль щодня тривожить душу кожного, адже Україна втрачає кращих своїх патріотів, а сім’ї залишаються без найдорожчих людей.

12 березня поточного року Ізяславщина втратила свого вірного сина – військовослужбовця, водія-регулювальника військової частини, старшого солдата, мешканця  с.Радошівка Олександра Севрука. Тепер йому навіки 33 роки.

Він до кінця з честю та гідністю виконував свій громадянський та військовий обов’язок.

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі боєць був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Сьогодні високу нагороду вручали матері загиблого Неонілі Севрук   міський голова С.Шлегель, т.в.о. начальника штабу, підполковник В.Єлістратов В.О; начальник служби зв’язків з громадськістю, капітан І.Мушко  та начальник третього відділу Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник С.Мельник.

Передаючи нагороду та квіти для Неоніли Леонідівни, присутні  висловили  глибоку шану та  вдячність за вихованого нею захисника, воїна, патріота України.

Фото без описуМи завжди будемо пам’ятати подвиг відважних бійців Ізяславщини. Вічна пам'ять Олександру Севруку – хороброму воїну, шанобливому сину та люблячому батьку!

Герої не вмирають!