На Хмельниччині змінили правила продажу алкоголю

Дата: 28.06.2022 10:42

На Хмельниччині послабили «сухий закон»: продаж усіх видів алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включення до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів) продовжили до 21:00 год. Відповідний наказ про внесення змін щодо продажу алкоголю оприлюднили на сайті Хмельницької обласної військової адміністрації.

При цьому залишається в силі заборона на продаж алкогольних напоїв особам у військовій формі одягу або з наявними знаками розрізнення військових формувань, сил територіальної оборони, добровольчих формувань територіальної громади та правоохоронних органів.

У закладах ресторанного типу часи продажу алкоголю залишаються незмінні: з 10.00 год. до 21.00 год.