Концертний репертуар духового оркестру підтримував позитивний настрій у мешканців міста Ізяслав

Дата: 26.06.2022 16:31

У житті кожного з нас є багато свят, як особистих, так і офіційних. Але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є день народження нашого рідного міста Ізяслав. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Цього року ми не святкуємо День міста зі зрозумілих причин - в нашій країні війна. Проте неодмінно прийде час і «згинуть наші вороженьки, як роса на сонці…».

У рамках відзначення дня народження Ізяслава, а також з метою зібрання коштів на потреби наших Збройних Сил України, на центральній площі міста під відкритим небом виступив народний аматорський ансамбль духової музики «Музики Надгориння» Ізяславського будинку культури (керівник Юрій Шагун). Колектив оркестру має постійне коло шанувальників духового мистецтва та сформовані роками гарні традиції.

Високий рівень виконавської майстерності, а також цікавий і актуальний для нашого сьогодення концертний репертуар духового оркестру підтримували позитивний настрій у мешканців та гостей міста, створювали приємну атмосферу.

Оркестр виступив із різними українськими композиціями. Зокрема для містян лунала популярна українська композиція «Ой, у лузі червона калина».

Концерт тривав понад годину, завадило оповіщення про повітряну тривогу. Проте відпочивальники були у захваті від невеличкої концертної програми.