На Ізяславщині попрощались із загиблим бійцем Сергієм Прозоровським

Дата: 23.06.2022 13:21

Війна, безглузда та безжальна, продовжує забирати наших захисників, серед яких і жителі Ізяславщини. Вчора, 22 червня, назавжди повернувся додому на свою малу Батьківщину доброволець Сергій Прозоровський. Не чекаючи повістки, сам вирушив до територіального центру комплектування, адже не міг лишатись осторонь, коли на рідну землю прийшла біда. Загинув 17 червня внаслідок мінно-вибухової травми, несумісної із життям, під час виконання бойового завдання в зоні проведення воєнних дій на території Донецької області.

Прощались із загиблим бійцем, якому тепер назавжди 48 років, у м.Ізяслав, де мешкає його мати. Підтримати згорьованих рідних прийшли друзі та побратими Сергія, а також небайдужі місцеві жителі.

Труну з тілом полеглого в бою пронесли через місто до храму Святого Миколая Чудотворця Православної Церкви України, де відбувся чин похорону.

Поховали захисника на центральному кладовищі міста Ізяслав, на Алеї почесних поховань.

Вічна і світла пам'ять захиснику України! Вічна пам’ять і слава всім, хто віддав свої життя за свободу й незалежність Української держави!