20 червня - Всесвітній день біженців

Дата: 20.06.2022 11:56

Дев’ятий рік поспіль 20 червня, у Всесвітній день біженців, ми відзначаємо мужність і витримку мільйонів українських сімей; це саме той, ключовий, момент для суспільства, щоб заявити про свою підтримку родин, вимушених покинути свої домівки, рятуючись від жахіть «русского мира». Цей день встановлено згідно з рішенням 55-ї сесії Генасамблеї ООН від 4 грудня 2000 року й відзначають з 2001 року.

Українські переселенці внаслідок російської агресії на території нашої Батьківщини змушені тимчасово залишити свої квітучі міста, затишні оселі, робочі місця, розлучитися з рідними та друзями і переїздити в інші регіони України та навіть за її межі.

Ми розуміємо, що це вимушений крок для цивільного населення задля безпеки життя, насамперед дітей, людей похилого віку та жінок.

Унаслідок агресії росії проти України вже виїхало 8 мільйонів людей. Більшість із них (4 млн) зупинилися в Польщі.

Наша Ізяславщина із 24 лютого прийняла понад 3000 вимушено переміщених осіб, з яких понад 1000 дітей.

Статус біженця чи внутрішньо переміщеної особи – це не вирок. Головне не втрачати людяності й пам'ятати, хто ти й звідки. Ти ніколи не втратиш себе, якщо пам'ятатимеш своє коріння!

Попереду нас чекає кропітка праці, адже нам потрібно відбудовувати й відроджувати з попелу нашу святу Батьківщину в пам'ять наших мужніх предків, загиблих героїв, які поклали своє життя заради збереження територіальної цілісності України в протистоянні з російським агресором, для наших нащадків, які будуть жити у європейській демократичній державі та пишатися тим, що вони - УКРАЇНЦІ!

Ми віримо, що після нашої перемоги над підступним рашистським терористом усі наші вимушені переселенці повернуться до неньки України, до рідного міста/села.

Тож нехай ця віра єднає нас і дає сили для нового дня!

Разом ми єдині!

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Слава Збройним силам Україні!

Слава Україні!