Волонтерство — це важлива і надзвичайно відповідальна місія!

Дата: 17.06.2022 17:50

Волонтерство — це важлива і надзвичайно відповідальна місія. У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, саме ваша активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що в нашого народу є майбутнє.

Завдяки вам багато нужденних та знедолених отримують необхідну допомогу.

Від імені мешканців Дергачівщини (Харківська область) голова громади В’ячеслав Задоренко висловлює подяку ізяславчанам за нещодавно отриману гуманітарну допомогу (пакунки із смаколиками, продуктами харчування, засобами особистої гігієни, медикаментами, речами першої необхідності, тощо). Вони щиро дякують за вашу небайдужість та допомогу у такий не легкий час для кожного із нас.

Завдяки такій вагомій підтримці Збройним Силам України та подібним громадам, як Дергачівщина, ми всі разом відновимо мир і щасливе життя на нашій Батьківщині. Адже разом ми сильніші! Разом до Перемоги!