Василь Кравчук – визначна постать Хмельниччини (до дня народження відомого ізяславчанина Василя Івановича Кравчука)

Дата: 08.06.2022 16:22

Рідне Поділля, його сива минувшина, бурхливе сьогодення, непересічні  долі земляків, природа рідного краю знаходить відображення у творчості сучасних поетів та прозаїків Хмельниччини. До таких творчих особистостей відносився  і наш земляк Василь Іванович Кравчук, якому 8 червня виповнилося би 93 роки від  дня народження. Та не судилося, шість років тому перестало битися серце видатного ізяславчанина.

Це – вельми багатогранна особистість, оскільки він – поет-лірик, гуморист-сатирик, пародист, байкар, дитячий казкар, прозаїк, драматург, композитор, видатний педагог і активний громадський діяч.

Василь Кравчук мав свій неповторний стиль, вмів робити слово влучним, яскравим… З-під його пера, як відгомін часу - зринали піснею, віршем, оповіданням чи публіцистичним нарисом чудові свідчення його пристрасті, вболівання за наш народ, за рідну землю. Жителі нашої громади достойно оцінюють вклад Василя Кравчука у розвиток нашого краю.

Фото без описуУ цей день його могилу на ізяславському цвинтарі відвідали друзі та рідні, представники від міської ради. На скромний обеліск нашого земляка лягли живі квіти. Пам’ять про великого сина Ізяславської  громади назавжди живе поміж нами.

З нагоди дня народження відомого земляка на території Ізяславської міської територіальної громади відбулись різноманітні тематичні заходи.