Щира подяка за підтримку

Дата: 08.06.2022 09:52

Що може бути важливіше за здоров’я? У цьому переконуєшся тоді, коли його втрачаєш і мусиш боротися із хворобою самотужки. Так сталося, що 37-річний мешканець с.Михля Віктор Лукащук у 2014 році в м.Івано-Франківськ потрапив у ДТП. За ці роки переніс три складних операцій. Наразі чоловік змушений користуватися інвалідним візком (не може ходити). Проживає разом із матір’ю-пенсіонеркою. З місцевого бюджету виділялись кошти на лікування місцевого жителя, проте цього не достатньо.

У наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої. І як чудово, що такі люди все таки є.

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердило керівництво ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом».

Ізяславська міська рада висловлює  щиру подяку за те, що дирекція ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом» відгукнулася допомогти.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Ваш приклад показовий і для інших благодійників для таких родин, як Лукащуки.

Інколи невеличка матеріальна підтримка може повернути віру у життя та надію на краще життя. Це і є милосердя, як найвірніший знак справжньої величі людини. Поки  такі люди живуть, то буде жити  і наша нація українців!