Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 08.06.2022 08:31

Нещодавно відбулось чергове засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради, яке провів міський голова Сергій Шлегель.

На порядок денний для обговорення та прийняття відповідних рішень виносились кілька питань, переважна більшість яких носили соціальний характер.

З метою створення місць відпочинку громадян на території Ізяславщини у зв’язку із настанням літнього періоду члени виконавчого комітету міської ради визначили місця встановлення атракціонів, пересувних цирків, зоопарків, каруселей та лунапарків на території м.Ізяслав. Це три основні зелені зони, а саме:

- навпроти мистецької школи «Ізяславська школа мистецтв» Ізяславської міської ради (вул. Шевченка, 10 Б);

- навпроти комунального закладу «Ізяславський будинок культури» (вул. Шевченка, 40 А);

- навпроти комунального некомерційного підприємства «Ізяславський центр ПМСД» (т.зв. «Співоче поле», вул. Шевченка, 10 В).

Крім того членами виконкому було ухвалено рішення змінити адресу житлового будинку в м.Ізяслав у зв’язку із ліквідацією дублювання адрес, а також внести на розгляд Ізяславської міської ради питання щодо перейменування вулиць і провулків в окремих сільських населених пунктах територіальної громади з метою приведення їхніх назв у відповідність до українського правопису.

Далі присутні учасники зібрання своїми рішеннями після обговорення ухвалили цілу низку питань, що стосувались захисту прав  малолітніх дітей.

На завершення присутніми учасниками засідання обговорено та прийнято рішення стосовно надання допомоги особі на поховання сина.