Проведено інформаційно-просвітницьких захід у Центрі Пробації

Дата: 06.06.2022 11:33

6 червня 2022 року відбувся інформаційно-просвітницький захід на базі Шепетівського  районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації»  у Хмельницькій області для осіб, які перебувають на обліку Центру Пробації. Участь у заході взяли старший інспектор  Шепетівського  районного сектору № 2 ДУ «Центр пробації у Хмельницькій області» Оксана Ставнійчук,  провідний фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради Юлія Потюк,  юрист відділу «Ізяславського бюро правової допомоги» Шепетівського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зоя Гонтарук, фахівець профорієнтації Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Ольга Волинець.

На початку заходу Оксана Ставнійчук зауважила,  що особи, які перебувають на обліку Центру Пробації, зобов’язані  відповідально ставитися до відвідувань Центру, брати участь у проведенні індивідуальних та групових консультацій.

Зоя Гонтарук повідомила присутніх щодо можливості отримання безоплатної правової допомоги в «Ізяславському бюро правової допомоги» Шепетівського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Також юристом роз’яснено права засуджених осіб, ознайомлено зі ст. 40 Кримінального кодексу України («Фізичний або психічний примус»).

Юлія Потюк звернула увагу присутніх на те, що більшість випадків правопорушень вчиняється у стані алкогольного сп’яніння, тому варто задуматись над припиненням/зменшенням вживання спиртних напоїв. Поміркований та обдуманий спосіб життя допоможе налагодити міжособистісні та сімейні стосунки, знайти роботу, покращити стан  здоров’я тощо.

Ольга Волинець поінформувала підоблікових осіб про напрями роботи Центру зайнятості, можливість професійного навчання та професійної орієнтації, додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Підоблікові особи ознайомились із наявними вакансіями Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг»

Ізяславської міської ради