Увага! 13 і 28 червня у 2022 році – робочі дні

Дата: 03.06.2022 22:38

В Україні у червні відзначатимуть Трійцю (цього року випадає на 12 червня) та День Конституції (28 червня). Проте цьогоріч Законом України № 2136-ІХ «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» встановлено додаткові правила на час війни, а саме: «У період дії воєнного стану не застосовуються норми статті 53 (тривалість роботи напередодні святкових, неробочих і вихідних днів), частини першої статті 65, частин третьої - п'ятої статті 67 та статей 71 - 73 (святкові і неробочі дні) КЗпП України». А це означає, що через воєнний стан «довгих вихідних» для українців не буде.

Отож, 13 та 28 червня - звичайні робочі дні.

Крім того, 27 червня, у понеділок, тривалість роботи на 1 годину не скорочують. Тобто, для працівників з п’ятиденним і шестиденним робочим тижнем із вихідним у неділю, 13, 27 та 28 червня — робочі дні повної тривалості, працю в які оплачують в звичайному порядку.