Світлішає на світі, коли радіють діти

Дата: 03.06.2022 23:38

Під такою назвою 1 червня 2022 року в приміщенні Ізяславського будинку культури відбувся благодійний захід  для дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, зокрема, сімей вимушених переселенців, сімей опікунів та піклувальників.

ТОВ «Бартнік» спільно із Ізяславською міською радою та КУ «Центром надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради було передано благодійну допомогу для 107 родин, в яких виховуються 210 дітей зазначених категорій  від благодійників з Німеччини, Італії та Польщі. Серед іменних подарунків були дитячі засоби гігієни, харчування, солодощі, іграшки, канцелярські товари, одяг тощо. А ще в додачу - величезна порція позитиву.

Фото без описуОрганізатори заходу -  депутат міської ради Валентин Паньковський та заступник міського голови Леся Божко привітали присутніх дітей та батьків із Днем захисту дітей та  висловили впевненість, що й надалі робитимуть все можливе, аби на обличчях дітей, які втікають від війни та опинились у складних життєвих обставинах, з’являлось все частіше і частіше посмішок.  З величезною вдячністю до проведеного заходу поставилися батьки дітей. А посмішки на обличчях дітей -  що може бути кращим для дорослих!

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг»