100 днів титанічного опору. 100 % віри у Перемогу

Дата: 03.06.2022 23:10

100 днів широкомасштабного вторгнення окупантами в Україну.

100 днів – як один безкінечно довгий та страшний день. Непомірні апетити і хвороблива жага цілої країни – росії – призвели до непоправних втрат, жахливих руйнувань горя та поламаних життів величезної кількості людей в Україні. Страшні звірства та застаріла доктрина, тільки підтверджують слабкість російської  федерації.

За цих кривавих 100 днів війни загинули тисячі українців, серед них і наші відважні сини Ізяславщини, які до останнього свого подиху боронили рідну Батьківщину від загарбників… Ми ніколи не забудемо їхньої жертовності! Вони народилися вільними людьми та загинули вільними, не підкорившись російському окупанту... Вічна пам'ять, вічний спокій і слава Героям!

100 днів незламності! Ми, українці, показали усьому світу нашу міць і силу! Ми стоїмо і боремося всі разом. Кожен на своєму місці.

100 раз подяка усім, хто боронить Україну на передовій, хто надає допомогу в тилу, хто опікується переселенцями та тими, хто залишається на окупованих територіях, або ж заходиться у зоні бойових дій. Територіальній обороні, медикам, освітянам, психологам, комунальникам, дорожникам… усім, кожному мешканцю Ізяславщини. Подяка за Вашу силу та витримку, за підтримку та «бойовий» дух. За те, що долаєте перешкоди і наперекір всьому продовжуєте робити кожен свою справу. Подяка усім закордонним друзям-волонтерам.

Наша любов до Батьківщини у 100 разів більше за страх перед окупантами.

Українці у 100 раз згуртованіші, аніж хтось міг собі уявити.

100 днів як весь світ кричить «Слава Україні!»

Наша армія у 100 раз сильніша, ніж багато хто думав.

Весь світ захоплюється нашими Збройними силами. Мужність та незламність тече в крові наших вояків. Зараз наші відважні захисники мужньо боронять південно-східні регіони України, вказуючи ворогу на його місце – у пекло.

100 днів титанічного опору.

100 % віри у Перемогу

Наша сила - в єдності!

Ми звільнимо нашу землю від російських варварів, що на неї прийшли!

Все буде Україна!