«Яким я хочу бачити світ»

Дата: 02.06.2022 14:35

Захист прав дітей – один із пріоритетів правопросвітницької роботи системи бюро правової допомоги Ізяславщини. Наша мета – закласти підвалини правосвідомості у підростаючого покоління. Дуже важливо, аби діти не лише знали свої права та вміли їх відстоювати, але й розуміли  обов’язки перед собою, батьками та суспільством. До підготовки та проведення правопросвітницьких заходів для дітей  сектор «Ізяславське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  підходить завжди особливо скрупульозно. Адже правову інформацію  дитині потрібно донести так, аби вона їй запам’яталась та була цікавою. Саме 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Лише  в дітях продовження роду людського  й здійснення своїх мрій і сподівань на краще.  Учениці  4-Б класу Ізяславського НВК «ЗОШ1-111 ст. №2, ліцей» ім.Кушнірука Лаута Вероніка та Демідова Вікторія,  завітавши до бюро правової допомоги, взяли  участь у конкурсі «Яким я хочу бачити світ». Своїми роботами діти передали  бажання миру та прагнення до перемоги, віри в майбутнє нашої України.

За матеріалами сектору « Ізяславське бюро правової   допомоги»