Кожен клаптик землі громади потрібно плідно використати задля спільної перемоги

Дата: 27.05.2022 13:29

В Україні запустили ініціативу під назвою «Сади Перемоги», яка допоможе запобігти продовольчій кризі під час війни в Україні, розв’язаної росією. Мета проєкту -  ефективно використати кожен клаптик землі в саду, на городі, в оселі на підвіконні, на якому можна виростити урожай. Щонайменше 30% сільськогосподарських полів не будуть засіяні у 2022 році. Російські окупанти не лише зрівнюють із землею наші міста та села, а й усіляко перешкоджають аграріям під час посівної кампанії.

Ізяславщина - край, що має славу родючих земель та працьовитих людей. Тому жителі громади відгукнулися на заклик зростити на вільних земельних ділянках  «Сади Перемоги».

Працівники Ізяславської міської ради також вирішили долучитися до цієї кампанії.

Завдяки благодійній підтримці міжнародних спільнот наша громада отримала в межах проєкту «Сад Перемоги» через Шепетівську районну військову адміністрацію посадковий матеріал картоплі вищої якості (французький сорт Malice) вагою понад 1 тонну.

За сприяння працівників КП «Комуненерго» та керівництва ФГ «Агро Віта АФ» (Андрій Федорчук), а також Миколи Шабаги, Олександра Розомюка, Юрія Карачуна вчора, 26 травня, було проведено городні роботи на двох земельних ділянках громади загальною площею 0,30 га, які раніше пустували.

"Сад Перемоги" висадили на потреби наших захисників та для вимушених переселенців, котрі знайшли прихисток в нашій громаді.

Щиро сподіваємось, що восени збиратимемо гарний урожай картоплі і війна до того часу вже закінчиться. Разом будуватимемо перемогу. Свято віримо, що все буде Україна!