У комунальників кипить робота на міському пляжі

Дата: 26.05.2022 17:25

В Ізяславі до початку літнього сезону комунальники готують міський пляж. Офіційно пляжний сезон планується розпочати із першого червня. Тож наразі тривають відповідні підготовчі роботи: благоустрій території, дератизація, поточний ремонт пляжного обладнання тощо.

Цими днями привезено 70 тонн піску для оновлення зони відпочинку, проведено культивацію пляжу. Тепер це місце відпочинку – неначе на морі. А все завдяки дирекції державного підприємства «Ізяславське лісове господарство», філії "Ізяславський райавтодор" Дочірнього підприємства "Хмельницький облавтодор" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", ФГ "Агро Віта АФ" (Андрій Федорчук).

Вже проведено планове обстеження  підводної частини пляжу, з водойми дістали сміття та травмонебезпечні предмети.

З метою забезпечення безпечного відпочинку на місцевому пляжі проведено аналіз забрудненості річкової  води. За результатами аналізу  показники на даний час відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

У працівників КП «Комуненерго» та КП «Житлосервіс» кипить робота на пляжі, адже мають встигнути усе зробити до відкриття, щоб кожен бажаючий мав можливість насолодитись відпочинком на місцевому «золотому піску».