На сесії Ізяславської міської ради прийнято ряд важливих для громади питань

Дата: 18.05.2022 17:00

Нещодавно відбулось чергове пленарне засідання сесії міської ради.

До порядку денного включено три десятки питань, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані постійними комісіями міської ради.

За результатами обговорення депутати затвердили Програму «Діти Ізяславщини» на 2022-2027 роки, прийнято ряд рішень, що стосуються оренди комунального майна, рішення про підписання Меморандуму  про співпрацю та взаємодію між Шепетівським центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Ізяславською міською радою, надання матеріальної допомоги.

Крім того, на пленарному засіданні прийнято рішення, що стосуються сфери земельних правовідносин.

У частині «Різне» депутати міської ради з метою підтримки Збройних Сил України порушили питання щодо подальшої долі САУ.

Також присутніми учасниками було порушено питання щодо необхідності припинення діяльності на території України російської православної церкви в особі УПЦ (МП) та схвалене відповідне звернення.

«Наше звернення не є закликом до міжконфесійної ворожнечі, — наголосили депутати. — Але переконані, що настав час обірвати всі зв’язки з росією та всім російським. Адже на кону —  національна безпека України, життя наших громадян, цілісність нашої держави. А тому звертаємося до Президента України, Голови Верховної Ради України з проханням підтримати внесення на розгляд Верховної Ради України проекту Закону України № 7204 «Про заборону Московського патріархату на території України».

Підсумовуючи результати сесії, міський голова Сергій Шлегель подякував депутатам за спільну та злагоджену командну роботу та наголосив  усім присутнім на необхідності подальшої співпраці в інтересах мешканців нашої громади.