На території Хмельниччини оновлено правила продажу алкогольних напоїв

Дата: 13.05.2022 14:44

На території Хмельниччини оновлено правила продажу алкогольних напоїв. Відповідні зміни внесено у спільний наказ Хмельницької обласної військової адміністрації та Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 10 травня 2022 року (№ 153/196/2022-нс).

Отже, заборонено  до закінчення строку, на який було введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки на території Хмельницької області:

1. торгівлю алкогольними напоями (крім пива та слабоалкогольних напоїв) та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів):

з 17.00 год. до 10.00 год. (крім закладів ресторанного господарства);

у закладах ресторанного господарства з 21.00 год. до 10.00 год. та для споживання за межами закладу з 17.00 год. до 21.00 год.

2) торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів), особам у військовій формі одягу або з наявними знаками розрізнення військових формувань, сил територіальної оборони, добровольчих формувань територіальної громади та правоохоронних органів.