«РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ»

Дата: 09.05.2022 09:39

Усі сили українців зараз спрямовані на те, щоб протидіяти повномасштабному вторгненню росії в Україні. Футбольна спільнота Ізяславщини не лишилась осторонь та зробила свій невеликий внесок.

У м.Ізяслав відбувся благодійний футбольний турнір на підтримку Збройних сил України під назвою «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ».

У турнірі взяли участь 6 команд, які були розділені на дві групи: «Бартнік» (м.Ізяслав), «Агро-Інвест» (с.Ліщани), «Камчатка» (с.Радошівка), «Чайка» (с.Ріпки), «Путринці» с.Путринці, «Фортуна» (м.Славута).

Турнір пройшов у спокійній та дружній атмосфері. У підсумку перемогу здобула команда «Бартнік» (м.Ізяслав).

Такі турніри організовуються задля того, щоб кожен зумів зробити внесок у нашу перемогу. Також це хороша можливість для гравців провести час з користю, підтримавши спортивний дух та відволіктись від постійних новин з фронту.

Командам вдалося зібрати 7 600 грн для наших військових, що наразі перебувають на передовій. Бо саме завдяки нашим захисникам ми є вільними людьми і маємо свою державу! Наближаємо перемогу разом!