Масових заходів на 8 та 9 травня на Хмельниччині не проводитимуть, комендантська година – без змін

Дата: 07.05.2022 15:31

На Хмельниччині, зокрема на Ізяславщині, у День пам’яті та примирення (8 травня) та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня) скасовуються усі офіційні масові заходи, оскільки є ймовірність обстрілів українських міст 8 та 9 травня.

Комендантська година залишається незмінною з 23:00 год. до 5:00 год.

Завжди, у будь-який день, можна піти самому та вшанувати пам’ять наших загиблих воїнів, наших українців. Це можна зробити самостійно.

Оскільки російські війська не можуть похвалитися вагомими здобутками на фронті до Дня Перемоги, підвищується ризик масованих обстрілів українських міст в ці дні. Тому закликаємо особливо уважно реагувати на сигнали повітряної тривоги, а також дотримуватись правил під час комендантської години.