Дата: 06.05.2022 10:30

Відбулась виїзна колегія Державного агентства лісових ресурсів на базі Славутського та Ізяславського лісових господарств. Колегію провів голова Державного агентства лісових ресурсів України — Юрій Болоховець.

До засідання долучились начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, його заступник Володимир Білик та голова обласної ради Віолета Лабазюк, голова Шепетівської районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук.

Під час засідання обговорено ряд важливих питань лісової галузі України і ознайомленню з досягненнями лісгоспів Хмельниччини за останні роки.

Голова Держлісагентства проінформував про роботу державних лісогосподарських підприємств галузі під час воєнного стану.

Після пленарного засідання колегії відбулося ознайомлення з роботою колективів Славутського та Ізяславського лісгоспів.

Учасники колегії побачили, як працює лісовий селекційно-насіннєвий комплекс з вирощування сіянців із закритою кореневою системою. Оглянули павільйон дорощування сіянців, холодильники для зберігання посадкового матеріалу та насіння.

Відвідали Ташківське лісництво, де на проміжному складі оглянули місце збору та переробки порубкових залишків на тріску паливну. Ознайомилися як працює новітнє обладнання – харвестер Ponsse на прохідній рубці.

В Ізяславському лісгоспі учасники колегії спершу детально ознайомилися з Михельським лісництвом. А саме: оглянули рубки головного користування, насадження модрини європейської; лісові культури, створені методом посіву, а також лісові культури, створені посадковим матеріалом із закритою та відкритою кореневими системами. В цьому ж підрозділі підприємства на проміжному складі оглянули сформований лот лісоматеріалів круглих, який виставляється на аукціон з обов’язковим попереднім оглядом на проміжному складі.

Фото без описуУчасники колегії також побували на розсаднику лісгоспу, де побачили, як лісівники працюють на полі дорощування сіянців із закритою кореневою системою.

Аби залишити згадку про візит на Хмельниччину, разом посадили особливий ліс – «Ліс Перемоги».

За матеріалами Шепетівської районної військової адміністрації