Знову сумна звістка прийшла в Ізяславську громаду

Дата: 02.05.2022 17:10

Чорна звістка вмить облетіла Ізяславщину  - 27 квітня на Харківщині при контрнаступі під час боїв за харківську окружну дорогу загинув наш земляк з с.Більчинка  -  Ставнійчук Іван Анатолійович.

Армієць навчався у Більчинській загальноосвітній школі, а згодом в  Мислятинській загальноосвітній школі.

Коли біда прийшла на Україну, Іван, не вагаючись, пішов на передову. Відважний боєць не ховався за спини побратимів, мужньо захищав кордони від ворога і його найманців. І понад усе бажав миру на Україні і найшвидшого повернення додому.

Тепер старшому сержанту Збройних Сил України навіки буде 39… 01 травня відспівали Героя у храмі Святих Петра і Павла села Рівне колишнього Любомльського, нині Ковельського району, що на Волині, де проживав із своєю сім’єю. У полеглого залишилися дружина, 14-річна донька, батьки, брат та сестра.

У ці скорботні дні вся Ізяславська міська територіальна громада глибоко сумує та співчуває родині Івана. Туга й біль переповнюють серця кожного ізяславчанина, ненька-Україна втратила свого захисника. Разом з родиною героя, його друзями й знайомими сумують всі, кому не байдужа доля нашої країни, майбутнє дітей і онуків. Пам’ять про Івана Ставнійчука – нашого земляка, який поклав життя за мирне небо над нашою головою, завжди буде жити в наших серцях.

Герої не вмирають…