Черговий гуманітарний вантаж відправлено на Київщину

Дата: 02.05.2022 16:15

Від першого дня широкомасштабного вторгнення російських окупантів мешканці Ізяславщини роблять усе, аби підтримати, врятувати й захистити тих, хто був вимушений покинути свої домівки, і тих, хто залишається в районі інтенсивних бойових дій. Жителі Ізяславської міської територіальної громади продовжують надалі відправляти необхідну гуманітарну допомогу  у необхідні міста України, щоб підтримувати наших співвітчизників, які у зв´язку з бойовими діями залишилися без засобів для існування.

Нещодавно було відправлено нову допомогу до громад, що були під окупацією на Київщині. Повезли найнеобхідніше – продукти харчування, Великодні паски,  медикаменти, засоби гігієни та інше.

Даний гуманітарний вантаж придбано за власні кошти працівників ряду окремих установ та організацій Ізяславщини.

Разом ми сильні! Разом до перемоги!

Слава Україна!