Відшкодування власникам житла за прихисток переселенців

Дата: 08.04.2022 09:49

З метою отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, власники жилих приміщень зобов’язані:

1. Внести відомості щодо приміщень приватного житлового фонду, доступних для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб до веб- ресурсу «ПРИХИСТОК».

2. Не пізніше наступного дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб подати ЗАЯВУ.

До заяви додається:

• копія права власності на будинок (квартиру);

• копія паспорта та ідентифікаційний код власника жилого приміщення;

• копії паспорта та ідентифікаційного коду (свідоцтво про народження) внутрішньо переміщених осіб;

• копії довідки про постановку на облік внутрішньо переміщених осіб.

1. У день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні на території Ізяславської міської територіальної громади.

Компенсація здійснюється за умови відсутності заборгованості власника жилого приміщення за житлово-комунальні послуги. Для підтвердження про відсутність цієї заборгованості потрібно подати відповідну довідку від комунального підприємства-надавача послуг.

В Ізяславській міській територіальній громаді власники житла можуть звернутись до Ізяславської міської ради, що знаходиться за адресою: м.Ізяслав, вул.Незалежності, 43, каб. 1 та каб. 5.