На Хмельниччині відбулося оцінювання дитячих малюнків в рамках Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей» – 2022

Дата: 28.04.2022 09:15

В Управлінні Держпраці у Хмельницькій області відбулось засідання обласного конкурсного журі в рамках проведення  Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2022.

Цього року впродовж обласного конкурсу дитячої творчості до Управління Держпраці надійшло 675 дитячих малюнків, які були представленні на огляд журі. Кожен малюнок є чудовим та заслуговує бути відміченим.

До участі в конкурсі «Охорона праці очима дітей» долучилися здобувачі освіти з усіх куточків регіону і це вкрай важливо, оскільки культуру безпеки праці майбутнього працівника потрібно виховувати змалку. Крім того, цей конкурс покликаний також, через дітей закликати батьків до безпечної праці.

Компетентне журі під головуванням начальника Управління Держпраці у Хмельницькій області Олександра Малюзіна, у складі керівників напрямів з охорони праці Управління Держпраці та голови профкому профспілкової організації визначили та обрали 9 переможців у трьох вікових групах.

Так, за результатами проведеного відбору, переможцями у наймолодшій групі (6-10 років) стали:

1 місце – Асаула Артем В’ячеславович «Бережіть життя – заради нас» – 9 років, с. Копачівка, Хмельницька обл.

2 місце – Мергут Дарія Сергіївна «Цінуй життя» – 10 років, с. Копачівка, Хмельницька обл.

3 місце –  Ковальчук Станіслав Михайлович «Безпека на будівництві» – 10 років, м. Ізяслав, Хмельницька обл.

У другій віковій групі (11-14 років) перемогли:

1 місце – Гаджук Арсен Григоровичю – 12 років, м.Городок, Хмельницька обл.

2 місце – Гаріджук Вікторія Михайлівна «Твоя безпека – твоє життя» – 12 років, с.Білеве, Хмельницька обл.

3 місце – Рудюк Максим Віталійович – 12 років, м. Нетішин, Хмельницька обл.

Серед найстарших учасників переможцями стали:

1 місце – Варварук Софія Ігорівна «Правила техніки безпеки» – 18 років, м. Нетішин, Хмельницька обл.

2 місце – Литвиненко Олександра Ігорівна «Техніка безпеки – щит нашого життя» – 15 років, с. Михайлючка, Хмельницька обл.

3 місце – Слободянюк Анна Ігорівна «Це важливо!» – 18 років, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.

Управління Держпраці у Хмельницькій області висловлює вдячність усім учасникам конкурсу та бажає подальших творчих успіхів та перемог!

Роботи, що посіли призові місця візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться після перемоги України у війні.

За матеріалами Управління Держпраці у Хмельницькій області