Засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 20.01.2022 р.

Дата: 20.01.2022 14:05

Рішення

виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 20.01.2022 р.

1. Про затвердження планів роботи структурних підрозділів міської ради на 2022 рік.

2. Про затвердження фінансового плану КП «Ізяславтепломережа» на 2022 рік.

3. Про погодження штатного розпису комунального підприємства «Ізяславтепломережа».

4. Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 1, 3, 4,5.

5. Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення рідких побутових відходів  на території Ізяславської міської ради.

6. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Ізяславської міської ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту на 2022 рік.

7. Про надання згоди на вчинення правочинів.

8. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність відібрання дитини у батьків без позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на її користь.

9. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав.

10. Про внесення відомостей щодо присвоєння адрес до Реєстру будівельної діяльності.

11. Про призначення відповідальної особи за оприлюднення наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.

12. Про створення комісії з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення, своєчасності сплати податків та інших обов’язкових платежів.

13. Про надання допомоги на поховання.

14. Про присвоєння адрес.

15. Про  затвердження лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам Ізяславської міської ради на 2022 рік.