Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 19.04.2022 11:13

Тривожним сигналом для українського суспільства є те, що значна частина сімей потребує соціально-психологічної допомоги через проблеми, які виникають між членами сім’ї, так і між сім’єю та її зовнішнім оточенням. Однією із впливових форм роботи із батьками таких сімей є заслуховування їх на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини.

18 квітня відбулося чергове засідання комісії, котре провів  міський голова Сергій Шлегель.

Члени комісії заслуховували присутніх заявників, з’ясовували всі факти та обставини по кожному окремому питанню та виносили відповідні рішення.

Значну увагу приділялось питанню доцільності позбавлення батьківських прав двох батьків відносно своїх дітей. Сім’ї різні, але проблеми, на жаль, ті ж самі. Знову порушуються права дітей і необхідно шукати шляхи допомоги маленьким незахищеним громадянам.

Крім того на засіданні комісії вирішувалась доля неповнолітньої дитини-продовження терміну перебування її в центрі соціально-психологічної реабілітації «Подолянчик» служби у справах дітей Хмельницької обласної державної адміністрації.

По завершенню засідання присутніми було переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають на обліку відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

За матеріалами відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради