На Ізяславщині відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України

Дата: 18.04.2022 15:52

15 квітня в місті Ізяслав відбувся благодійний концерт під назвою «ВІЛЬНЕ  НЕБО» (FREE SKY).

Основною ідеєю мистецького заходу став збір фінансової підтримки для наших хоробрих воїнів та зміцнення непереможного духу українського народу.

Вперше від початку повномасштабної війни просто неба біля Ізяславського будинку культури  знову зазвучала музика.

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув від дій російських загарбників.

Із промовою виступила заступник Ізяславського міського голови Леся Божко, під час якої висловила слова глибокої шани та вдячності на честь незламних захисників України, про непереможний дух українського народу. Також було надано слово і для благочинного храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Православної Церкви України митрофорного протоієрея Володимира Ковальчука.

Вокалісти та творчі колективи Ізяславщини підготували концертну програму, присвячену Україні, подвигу, героїзму та стійкості військових, які у запеклих боях на передовій боронять нашу землю від російських загарбників, прагненні миру для української землі.

Всі номери благодійного концерту були пройняті патріотизмом та  кріпили дух українців в цей непростий для України час.

До тематичного заходу долучилися й народні артисти України Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв. Вони зарядили глядачів позитивними емоціями та енергією.

Під час концерту вдалося зібрати 26 273 грн, що вкотре доводить небайдужість пересічних громадян до потреб української армії у період війни та їхню готовність допомагати матеріально. Усі кошти передадуть  на потреби наших захисників.

Завершилось музичне свято, присвячене нашим воїнам, виконанням Державного Гімну України.

Фото без описуСьогодні дуже важливо організовувати подібні тематичні заходи, адже передусім ми допомагаємо зібраними коштами нашим хоробрим воїнам, які захищають Україну від російських окупантів. І також такі заходи хоча б трішки поліпшують настрій українців, надихають і надають сил. Усе ж психологічна стійкість важлива в цей важкий час

Крокуємо до перемоги! Все буде Україна!