Запишись в добровольці з цивільного захисту - допоможи країні!

Дата: 14.04.2022 16:29

Шепетівське районне управління Головного управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Державної Служби України з надзвичайних ситуацій запрошує ізяславчан долучитись до добровільних формувань цивільного захисту для проведення допоміжних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України. А саме: в розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженні гуманітарних вантажів та інших заходів.

Щоб подати заявку до добровільного формування, необхідно заповнити анкету на державному сайті добровільної та місцевої пожежної команди України в розділі «Я прагну стати добровольцем» https://bit.ly/3jb91VO.

Ваша анкета буде опрацьована централізовано та дані про ваше бажання стати добровольцем цивільного захисту буде направлено в територіальний підрозділ за вашим місцем проживання.