Закликаємо аграріїв Ізяславщини завчасно повідомляти про застосування хімічних засобів захисту рослин, щоб не потруїти бджіл

Дата: 14.04.2022 15:06

Цьогоріч через затяжну весну інтенсивне застосування пестицидів на сільськогосподарських угіддях співпаде з масовим цвітінням весняних медоносів та льотом бджіл.

А тому звертаємось до аграрників та громадян Ізяславщини з нагадуванням щодо необхідності неухильного виконання вимог регламентів поводження та безпечного застосування хімічних засобів захисту рослин, особливо в частині недопущення отруєння медоносних бджіл.

Господарства, фермери та приватні особи, які використовують пестициди, особливо за допомогою сільськогосподарської техніки, повинні завчасно (не менш ніж за 3 доби) повідомляти Ізяславську міську раду про заплановане застосування засобів захисту рослин.

Також  закликаємо пасічників дотримуватись вимог з убезпечення бджіл від отруєння.