Запрошуємо на весняну толоку на Ізяславщині

Дата: 14.04.2022 13:40

Щороку навесні Ізяславська громада традиційно проводить «генеральне прибирання».

Поки Збройні Сили України  очищають Україну від ворогів, ми зможемо прибрати сміття та озеленити нашу громаду.

Комунальні підприємства громади вже працюють над озелененням і санітарним очищенням громади, однак з допомогою ізяславчан ця робота буде ще ефективнішою та матиме більший масштаб.

А тому завтра, 15 квітня, на території Ізяславщини відбудеться передсвяткова толока.

Ізяславська міська рада та її структурні підрозділи вийдуть на великі громадські локації.

Також заплановане прибирання по старостинських округах (парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, тощо).

Заклади освіти та культури громади продовжують прибирати свої прилеглі території.

Запрошуємо керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, кожного місцевого жителя,  а також наших гостей, які наразі вимушено переїхали до Ізяславської громади, приємно і з користю провести завтрашній сонячний день - вийти на весняну загальногромадську толоку!

Велику надію покладаємо на ентузіазм нашої молоді, яка завжди була небайдужа до проблем рідного краю. Локації – ваші прилеглі території, громадські місця громади тощо.

Зробімо разом нашу прекрасну Ізяславщину чистішою та комфортнішою!