ВАЖЛИВІ ЗМІНИ! ЧАС ДІЇ КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ НА ІЗЯСЛАВЩИНІ ЗМІНЕНО!

Дата: 14.04.2022 10:48

?????????????З 15 квітня 2022 року на території Хмельниччини, зокрема на Ізяславщині, запроваджено комендантську годину з 23:00 по 05:00 (щоденно)???

??????Шановні жителі та гості громади, ще раз закликаємо усіх дотримуватися нескладних правил безпеки під час комендантської години:

????Не виходимо на вулиці та інші громадські місця! Тож, повертаєтеся додому завчасно!!!

????Дозволено виходити лише до укриттів та за спеціально виданими перепустками при наявності посвідченнями особи.

????Не забувайте про дотримання світломаскувального режиму у дворах та будинках. Зашторюйте вікна, мінімізуйте освітлення на подвір’ях та всередині помешкань.

??????Прохання із розумінням віднестися до цих обмежень, це вимушені заходи для вашої безпеки????