Чому виникають проблеми з нестачею питної води в Ізяславській громаді?

Дата: 13.04.2022 15:58

У зв’язку із воєнним станом в Україні КП «Ізяславводоканал» Ізяславської міської ради працює в режимі роботи 24/7. Працівники водоканалу роблять все можливе для безперебійного забезпечення населення Ізяславської міської територіальної громади послугами з централізованого водопостачання та водовідведення.

Проте у такий важкий та небезпечний час ситуація з водопостачання, на жаль, продовжує щодня погіршуватися. Стрімко зростають показники з водопостачання та водовідведення, що у свою чергу приводить до нестачі питної води з підземного горизонту. У порівнянні з січнем та лютим 2022 року за березень поточного року було реалізовано на 1,5 рази більше питної води.

На даний час задіяно весь потенціал водовидобування. Всі свердловини та каптажні джерела працюють цілодобово та із максимальним тиском, в результаті чого виникли проблеми з нестачею питної води з надр нашого підземного горизонту на двох свердловинах: № 3 по вул.Славутська (мікрорайон Нове місто) і № 5 по вул.Гагаріна (мікрорайон Лабази).