Європейські друзі продовжують надавати допомогу

Дата: 11.04.2022 20:55

До Ізяславської міської територіальної громади продовжує надходити гуманітарні вантажі від благодійників із європейських країн.

11 квітня від польського міста-побратима Остроленка прибула кількатонна партія гуманітарної допомоги. Мешканці міста-побратима спільно із товариством 5-го полку Уланів Заславських та волонтером-активістом  Мірославом Щепанковські декілька днів поспіль збирали гуманітарну допомогу для українців та формували вантаж, щоб відправити його до Ізяславщини. І сьогодні зранку Мірослав Щепанковські особисто привіз гуманітарну допомогу.

Закордонні друзі передали одяг, дитячі речі, продукти харчування, засоби гігієни та інші необхідні речі, котрі будуть передані переселенцям та нашим захисникам.

Ізяславський міський голова Сергій Шлегель подякував польським друзям за допомогу. «Ми завжди цінували і продовжуємо цінувати нашу дружбу. Особливо вона пізнається в тяжкі часи. Щиро вдячні вам! Перемагаємо разом!» - зазначив посадовець. Також Сергій Вадимович наголосив, що кожна із коробок вантажу буде спрямована нашим захисникам та тим, хто сьогодні потерпає від окупації.