ПРОХАННЯ ВЧАСНО ОПЛАЧУВАТИ КОМУНАЛЬНІ ПЛАТЕЖІ

Дата: 07.04.2022 16:11

Зараз Україна переживає складні часи у зв'язку з агресією з боку російської федерації, а деякі її населені пункти виборюють своє право на існування. Звичайно, населення перебуває у скрутному становищі і потребує соціального захисту та підтримки. Проте вимушені наголосити на необхідності здійснення платежів за житлово-комунальні послуги, якщо є така можливість. У тому числі це можна зробити у відділеннях Укрпошти або звичним для вас способом.

До законодавства з оплати житлово-комунальних послуг було внесено зміни. Вони зазначені у постанові Кабінету Міністрів України від 5 березня 2022 року № 206 "Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг у період воєнного стану".

Відповідно до постанови забороняється:

нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, відсотків річних, нарахованих на заборгованість, утворену за несвоєчасне та/або неповне внесення населенням плати за житлово-комунальні послуги;

припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їхньої несплати чи оплати не у повному обсязі.

Звертаємо вашу увагу, що ця постанова не скасовує необхідність платити за послуги житлово-комунального господарства.

Кожен із нас відповідальний за успіх нашої країни.