Визначено виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів

Дата: 02.04.2022 02:01

????????Цими днями відбувся конкурс із визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Ізяславської міської територіальної громади.

????На конкурсний відбір подала пропозицію лише одна організація - КП «Житлосервіс» у формі письмової заяви з необхідними документами.

????????Учасник конкурсу має спеціально обладнані транспортні засоби для збирання та перевезення побутових відходів, має досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил.

?? Крім того причин для відхилення комісією конкурсної пропозиції КП «Житлосервіс» не було, а тому комісія одноголосно вирішила визначити переможцем конкурсу - КП «Житлосервіс» як таке, що відповідає кваліфікаційним вимогам та критеріям відповідності.

????????Вітаємо переможця та сподіваємось, що і надалі ним будуть надаватись якісні послуги, які дадуть можливість зробити нашу Ізяславську громаду чистою та охайною????????????????.