Допомога для осіб похилого віку та з обмеженими можливостями

Дата: 31.03.2022 16:07

На жаль, війна триває…Уже 36-й день ми всі працюємо в посиленому режимі на користь нашої держави, для нашої перемоги над окупантом.

У такий складний період для нашої України ми допомагаємо усім, хто потребує нашої допомоги. Соціальні працівники Комунальної установи "Центру надання соціальних послуг" Ізяславської міської ради  теж працюють та не залишають своїх підопічних. Проте потребують допомоги і вимушено переміщені особи, котрі прибувають до Ізяславської міської територіальної громади – пенсіонери та особи з інвалідністю.

Така категорія осіб, що опинилися в складних життєвих обставинах, постраждали від бойових дій, може звернутися до Комунальної установи "Центру надання соціальних послуг" Ізяславської міської ради.

В цьому закладі Вам допоможуть з отриманням (переведенням) пенсії, інших соціальних допомог, із доставкою дров та інші послуги відповідно до чинного законодавства.  У приміщенні центру є пральна машина.

Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Ізяславської міської ради знаходиться за адресою: м.Ізяслав, вул.Шевченка 10В (вхід від річки Горинь), контакти для довідок: (03852) 2-61-71, 096-78-53-843.