В Україні створено бот для організації евакуації населення.

Дата: 31.03.2022 10:15

Заступник міністра внутрішніх справ Ігор Бондаренко повідомив, що наразі запроваджено офіційний телеграм бот @Evacuation2022_bot та сайт підтримки https://evacuation2022.com для організації евакуації населення. Крім того, за допомогою бота можливе надання гуманітарної допомоги у зонах бойових дій, а також тимчасово окупованих територіях.

«Запроваджуємо важливий спільний проєкт. Наразі створено телеграм бот та сайт, за допомогою яких кожен охочий може дізнатись всю наявну інформацію про евакуацію населення із зон бойових дій, а також отримати гуманітрану або медичну допомогу», – зазначив заступник міністра внутрішніх справ.

Проєкт реалізовано спільними зусиллями Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерства внутрішніх справ, разом з Координаційним центром органів місцевого самоврядування Української асоціації районних та обласних рад.