26 березня - День Національної гвардії України

Дата: 26.03.2022 10:01

Нині сила та міць нашої держави – у єдності армії та народу. Ми говоримо сьогодні з великою гордістю про тих, хто боронить Україну від ворога, та згадуємо із глибокою скорботою про тих, хто віддав своє життя за незалежність України…

Сьогодні пліч-о-пліч зі Збройними Силами нашу державу захищають військовослужбовці Національної гвардії України. Вже понад місяць вони захищають об'єкти критичної інфраструктури на території нашої країни від диверсійних груп противника, надають допомогу під час евакуації громадян з місць, де ведуться активні бойові дії.

Дякуємо нацгвардійцям, що обрали для себе цей нелегкий шлях захисту незалежності нашої батьківщини.

Ви гідно витримуєте всі випробування та проходите крізь пекло війни. Своєю відданістю та хоробрістю ви здобули довіру та повагу всього українського народу та визнання світу.

Нехай любов до рідного краю та людська вдячність надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння нашій державі.

Україна переможе!