На Хмельниччині діє заборона на відвідування лісів цивільними особами

Дата: 24.03.2022 16:23

На час війни цивільним заборонили відвідувати ліси. 23 березня 2022 року начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій підписав наказ (№ 65/2021-н) про заборону у Хмельницькій області відвідування населенням лісів і в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану.

Таке рішення прийняте задля запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах і мінімізації їх наслідків.

Заборона не поширюється на службових осіб з використанням чи без використання транспортних засобів та іншої техніки, Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, постійних лісокористувачів під час виконання цими особами службових повноважень.