Робота комунальників – щоденний труд на благо інших!

Дата: 20.03.2022 10:18

Сьогодні, 20 березня, відзначають своє професійне свято працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Сфера комунального господарства завжди була вагомою в житті суспільства. На сьогодні житлово-комунальне господарство залишається однією з головних сфер, яка забезпечує комфортні умови життя тисячам людей.

Багато хто із працівників комунальних служб сьогодні зустрічають своє професійне свято на робочому місці. Часто ми не замислюємося, скільки зусиль докладається для того, аби комунальні служби злагоджено та стабільно працювали, безперебійно обслуговували населення. Комунальники обрали нелегку та часом невдячну, але дуже важливу роботу.

Війна із російським агресором внесла свої корективи у роботу комунальних служб, але місія кожної із них залишається незмінною - щоденно працювати на благо нашої Ізяславщини, забезпечувати безперебійну і надважливу роботу усіх об’єктів критичної інфраструктури громади і нести комфорт та затишок в наших оселях, на вулицях нашої громади.

Фото без описуУ зв’язку із значним напливом людей з інших регіонів України, де тривають бойові дії, комунальні служби працюють в умовах подвійного навантаження. Однак при цьому всі комунікації працюють та задовільняють поточні проблеми ізяславчан та гостей громади.

Сьогодні робітники комунальних служб Ізяславщини — ще одні герої війни.

Дякуємо комунальникам за їхню роботу. Завдяки їм б'ються серце нашої громади!