Сьогодні Ізяславщина попрощалася із загиблим військовим у російсько-українській війні

Дата: 20.03.2022 22:12

Страшно визнавати, що у двадцять першому столітті в Україні від рук російських окупантів гинуть наші українці-захисники - цвіт нації. Не думаючи про своє життя, вони за першим покликом стали на захист своєї Вітчизни. Серед них були і наші земляки. І знову страшна чорна звістка надійшла до Ізяславщини.

14 березня внаслідок важкого поранення під час  авіаційного удару на Запоріжжі пішов із життя старший солдат, старший навідник гранатометного відділення взводу вогневої підтримки гірсько-штурмової роти гірського штурмового батальйону Рагімов Руслан Камілович, уродженець міста Ізяслав.   Він до кінця з честю та гідністю виконував свій громадянський та військовий обов’язок.

Важко передати словами горе матері та батька, котрі втратили  сина, а син - батька. Руслан любив життя і багато хотів  встигнути, але занадто рано ворожі кулі його життя обірвали, не давши здійснитись його мріям.

Церемонія прощання із новітнім Героєм відбулась на центральній площі Ізяслава – площі Героїв Майдану, де зібралися сотні  людей, які, можливо, й не знали Руслана особисто, але прийшли провести в останній шлях славного воїна,  який на олтар перемоги над підступним та оскаженілим ворогом  поклав своє життя.

На головній площі міста, відкриваючи церемонію прощання, не зміг стримати хвилювання і зрадливих сліз міський голова Сергій Шлегель, промовляючи слова подяки батькам за сина та шани до загиблого героя.

До вічного спочинку земляки проводжали Руслана у скорботі, зі сльозами на очах та з молитвою щирою. Похоронна процесія, що розтягнулася на кількасот метрів, йшла у невимовній тузі під звуки духового оркестру.

Поховали Руслана із військовими почестями на центральному кладовищі міста Ізяслав, на алеї почесних поховань.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким захисника України. Складаємо доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяємо невимовний біль важкої втрати.

Руслан віддав своє життя за захист не лише України, а й кожного з нас, наш край, нашу свободу і незалежність.

Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – ВІЧНА.

Герої не вмирають! Світла пам`ять про захисника України збережеться у серцях тисяч краян.

ФОТОМАТЕРІАЛИ